českyenglish

SANÁTOR – SVAZ BIOTRONIKŮ JOSEFA ZEZULKY

 
www.sanator.cz
HOME
 

Aktivity profesní komory Sanátor


Sanátor Tomáš Pfeiffer v indické TV 24News (rozhovor)
Informace v britském tisku - The Asian Independent (anglicky)


Informace v britském tisku - The Asian Independent (anglicky)


VEŘEJNÉ SLYŠENÍ
V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ ČR,
TISKOVÁ KONFERENCE 26. 9. 2018
BIOTRONIKA JOSEFA ZEZULKY - PREZENTACE (PDF 4MB)

O nás

Sanátor – svaz biotroniků Josefa Zezulky je profesní organizací – komorou, biotroniků Josefa Zezulky, posláním je sdružovat, školit, vzdělávat a ustavovat do praxe adepty v biotronice Josefa Zezulky, garantovat odbornost biotroniků ustavených v biotronice Josefa Zezulky, spolupracovat s jinými duchovními naukami, organizacemi, medicínskými a ostatními příbuznými obory. Ve své činnosti navazuje na činnost organizace SANÁTOR – svaz biotroniků, založené dne 13. 5. 1991. Každý biotronik Josefa Zezulky musí být ustaven do praxe profesní komorou Sanátor - svaz biotroniků Josefa Zezulky. V opačném případě jeho činnost nijak nesouvisí s biotronickou metodou vytvořenou přinašečem Josefem Zezulkou a jedná se o jiný obor. Biotronika a biotronická metoda v té podobě, jak ji přinesl a ustavil biotronik Josef Zezulka, je odborně garantována pouze touto profesní komorou.

 
 
 

Profesní komora Sanátor

www.sanator.cz
Josef Zezulka

Josef Zezulka - zakladatel oboru biotronika
(30. 3. 1912 – 13. 12. 1992)

Významný český filozof. Žil a pracoval v Praze. Je autorem životní filozofie Bytí a zakladatelem nového oboru - Biotroniky Josefa Zezulky. O jeho metodu projevili zájem výzkumníci z tehdejšího Československa, ale také USA a Sovětského svazu. Iniciovaný oficiální výzkum byl předčasně přerušen kvůli nepřízni tehdejšího politického režimu. Pomáhal nezištně po desítky let.

Tomáš Pfeiffer

Představitel, Sanátor Tomáš Pfeiffer
(*30. 8. 1953)

Český filozof, biotronik, sanátor, žák a ustanovený pokračovatel Josefa Zezulky. Představitel profesní komory Sanátor, která sdružuje biotroniky pracující v souladu s principy Biotroniky Josefa Zezulky. Předseda správní rady Nadačního fondu Josefa Zezulky. Usiluje o vytvoření podmínek pro rozvoj a výzkum oboru Biotronika Josefa Zezulky a je jejím aktivním propagátorem.

 

 

www.sanator.cz
© Sanátor – svaz biotroniků Josefa Zezulky
Tomáš Pfeiffer, Soukenická 21, Praha 1, 110 00 Česká republika
e-mail: info@sanator.cz, tel.: +420 721 150 871
www.sanator.cz